Treść

Informacje firmowe

©2014 effective world Gruppe

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zawartość i struktura strony effective world są zastrzeżone prawami autorskimi. Informacje lub domena naszej stronie internetowej nie mogą, bez uprzedniej pisemnej zgody grupy effective world być w żaden sposób wykorzystywane lub rozpowszechniane, nawet częściowo.

 

 

effective marketing (Shanghai) Co. Ltd.

Room 103, Building 2, No.169 Mengzi Rd.

200023 Shanghai , Chiny

Telefon  +86 21 6298 5911
Fax  +86 21 6298 5911 Ext. 601

shanghai@effective-world.com

http://www.effective-world.cn

Dyrektorzy: Yi Wu Blumenschein

effective world Ltd. Şti.

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Evleri Sitesi Kent A Blok Kat: 26 No: 150

34660 Üsküdar / Istanbul , Turcja

Telefon  +90 216 970 08 52
Fax  +90 850 2200 451

istanbul@effective-world.com

http://www.effective-world.com.tr

Registration Court Istanbul Sicil No: 723853
Dyrektorzy: Merih Kılıçaslan

Tax identification number: 3250538833

 

effective GmbH

L13, 3-4

68161 Mannheim , Niemcy

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

mannheim@effective-world.com

http://www.effective-world.de

Wpis w Rejestrze Handlowym Mannheim HRB 8490
Dyrektorzy: Hermann Bareis
NIP: DE210610436

effective world S.A.R.L

118/130 Avenue Jean Jaurès

75171 Paris cedex 19 , Francja

Telefon  +33 9 81 92 59 67
Fax  +33 9 81 70 70 23

paris@effective-world.com

http://www.effective-world.fr

RCS Paris : 511 486 102

Siret : 51148610200037
SARL au capital de 10 000 euros

Dyrektorzy: Sara Valerie Noori

effective world S.L.

c/Heliópolis 7

41907 Valencina de la Concepción, Sevilla , Hiszpania

Telefon  +34 954 21 93 36

sevilla@effective-world.com

http://www.effective-world.es

Dyrektorzy: Gordana Majnaric

NIP: B91927285

Wpis w Rejestrze Handlowym Sevilla. Tomo: 5351. Folio: 13. Hoja: SE 89063

effective world US Inc.

11140 Rockville Pike, Suite 411

20852 Rockville, MD , USA

Telefon  +1 240-200-5353
Fax  +1 240-630-4051

rockville@effective-world.com

http://www.effective-world.com

Dyrektorzy: Mehdi Zare