Treść

Zarządzanie

Hermann_Bareis

Hermann Bareis

Zarządzanie

Założycielel i dyrektor generalny

 

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

hermann.bareis@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

Hermann Bareis to założycielel i dyrektor generalny effective world GmbH i CEO effective world World Group, odpowiedzialny jest za rozwój biznesu, marketingu, sprzedaży i HR.

Steffen_Schwarzenberger_.png

Steffen Schwarzenberger

Chief Operations Officer

effective world Group

 

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

steffen.schwarzenberger@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

Steffen Schwarzenberger is COO and Digital Marketing Consultant of the effective world Group. He is jointly responsible for global process optimisation and strategy.

Ariane_Hoffmann

Ariane Bareis

Finanse

Senior Manager, Pełnomocnik zarządu

 

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

ariane.bareis@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

Ariane Bareis, pełnomocnik zarządu effective GmbH, współodpowiedzialna za międzynarodowy rozwoju grupy. Jest odpowiedzialna za finanse effective world GmbH i wszystkich spółek zależnych na całym świecie.

 

Tania Munoz Meza

Tania Muñoz Meza

Controlling

Senior Manager, Pełnomocnik zarządu

 

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

tania.munoz@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

Tania Muñoz Meza jest pełnomocnikiem zarządu effective GmbH i specjalistką do międzynarodowego zarządzania gospodarczego i kontrolingu. Oprócz jej ojczystego języku jakim jest hiszpański, mówi biegle po niemiecku i angielsku.

Yi_Wu

Yi Wu-Blumenschein

Dyrektor Zarządzający

Chinach

 

Telefon  +49 621 17893 102
Fax  +49 621 17893 103

yi.wu@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

 

Sara_Noori

Sara-Valérie Noori

Zarządzanie

Dyrektor Zarządzający

 

Telefon  +33 9 81 92 59 67
Fax  +33 9 81 70 70 23

sara.noori@effective-world.com

 

Paris_no_text_full_green.png

 

Merih_Kiliçaslan

Merih Kılıçaslan

Zarządzanie, Turcja

Partner Zarządzający

 

Telefon  +90 216 970 08 52
Fax  +90 850 2200 451

merih.kilicaslan@effective-world.com

 

Istanbul_no_text_full_green.png

 

Gordana_Majnaric

Gordana Majnaric

Zarządzanie

Dyrektor Zarządzający

 

Telefon  +34 954 21 93 36
Fax  +34 954 21 0692

gordana.majnaric@effective-world.com

 

Sevilla_no_text_full_green.png

 

 

Mehdi_Zare

Mehdi Zare

Zarządzanie

Dyrektor Zarządzający

 

Telefon  +1 240 200 5353
Fax  +1 240-630-4051

mehdi.zare@effective-world.com

 

effective world Inc., Rockville USA