İçerik

Yasal Uyarı

©2014 effective world Group

 

Tüm hakları saklıdır. Bu sitenin bütün tasarımı, resimler, logolar, fotoğraflar, grafikler, video ve ses klipleri dahil tüm içeriği telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet hakları tarafından korunmaktadır. Bu sitenin herhangi bir bölümü kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yeniden yayınlanamaz ya da ticari amaçlarla kullanılamaz. Bazı sayfalar üçüncü kişilerin telif hakkını elinde bulundurduğu fotoğraflar ve tasarımları içerir.

 

 

effective marketing (Shanghai) Co. Ltd.

Room 103, Building 2, No.169 Mengzi Rd.

200023 Shanghai , Çin

Telefon  +86 21 6298 5911
Fax  +86 21 6298 5911 Ext. 601

shanghai@effective-world.com

http://www.effective-world.cn

Managing Director: 
Yi Wu Blumenschein

effective world Ltd. Şti.

Acıbadem Mah. Çeçen Sok. Akasya Evleri Sitesi Kent A Blok Kat: 26 No: 150

34660 Üsküdar / İstanbul , Türkiye

Telefon  +90 216 970 08 52
Fax  +90 850 2200 451

istanbul@effective-world.com

http://www.effective-world.com.tr

Registration Court Istanbul Sicil No: 723853
Managing Director: Merih Kılıçaslan

Tax identification number: 3250538833

 

 

 

 

effective GmbH

L13, 3-4

68161 Mannheim , Almanya

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

mannheim@effective-world.com

http://www.effective-world.de

Mannheim ticaret siciline kayıtlıdır - Mannheim HRB 8490
Managing Partner: Hermann Bareis
Ust-Id.Nr.: DE210610436

effective world S.A.R.L

118/130 Avenue Jean Jaurès

75171 Paris cedex 19 , Fransa

Telefon  +33 9 81 92 59 67
Fax  +33 9 81 70 70 23

paris@effective-world.com

http://www.effective-world.fr

RCS Paris : 511 486 102

Siret : 51148610200037
SARL au capital de 10 000 euros
Managing Director: Sara Valérie Noori

effective world S.L.

c/Heliópolis 7

41907 Valencina de la Concepción, Sevilla , Spanien

Telefon  +34 954 21 93 36

sevilla@effective-world.com

http://www.effective-world.es

Managing Director: Gordana Majnaric
CIF B91927285
Inscrita en el Registro Mercantil de Sevilla. Tomo: 5351. Folio: 13. Hoja: SE 89063

effective world US Inc.

11140 Rockville Pike, Suite 411

20852 Rockville, MD , USA

Telefon  +1 240-200-5353
Fax  +1 240-630-4051

rockville@effective-world.com

http://www.effective-world.com

Managing Director: Mehdi Zare