İçerik

Management

Hermann_Bareis

Hermann Bareis

Shareholder and Managing Director

Germany

 

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

hermann.bareis@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

Hermann Bareis, effective GmbH'nın kurucusu ve effective world group CEO'sudur. İş Geliştirme, Pazarlama, Satış ve İnsan Kaynakları'ndan sorumludur.

Steffen_Schwarzenberger_.png

Steffen Schwarzenberger

Chief Operations Officer

effective world Group

 

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

steffen.schwarzenberger@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

Steffen Schwarzenberger is COO and Digital Marketing Consultant of the effective world Group. He is jointly responsible for global process optimisation and strategy.

Ariane_Hoffmann

Ariane Bareis

Finance

Senior Manager, Associate Director

 

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

ariane.bareis@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

Ariane Bareis, effective GmbH'nın yetkili yöneticilerinden biridir ve uluslararası iş geliştirme biriminden sorumludur. Aynı zamanda finans departmanı yöneticisidir ve tüm uluslararası şubelerin hesaplarını yönetmektedir.

 

Tania Munoz Meza

Tania Muñoz Meza

Controlling

Senior Manager, Associate Director

 

Telefon  +49 621 17893 0
Fax  +49 621 17893 18

tania.munoz@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

Tania Muñoz Meza, effective GmbH'nın yetkili yöneticileriden biridir ve uluslararası Pazarlama Yönetimi ve Kontrol uzmanıdır. Ana dili İspanyolca'nın yanı sıra ileri derecede Almanca ve İngilizce bilgisine sahiptir.

Yi_Wu

Yi Wu-Blumenschein

Managing Director

China

 

Telefon  +49 621 17893 102
Fax  +49 621 17893 103

yi.wu@effective-world.com

 

Mannheim_no_text_full_green.png

 

 

Sara_Noori

Sara-Valérie Noori

Managing Director

France

 

Telefon  +33 9 81 92 59 67
Fax  +33 9 81 70 70 23

sara.noori@effective-world.com

 

Paris_no_text_full_green.png

 

Merih_Kiliçaslan

Merih Kılıçaslan

Managing Partner

Turkiye

 

Telefon  +90 216 970 08 52
Fax  +90 850 2200 451

merih.kilicaslan@effective-world.com

 

Istanbul_no_text_full_green.png

 

Gordana_Majnaric

Gordana Majnaric

Managing Director

Spain

 

Telefon  +34 954 21 93 36
Fax  +34 954 21 0692

gordana.majnaric@effective-world.com

 

Sevilla_no_text_full_green.png

 

 

Mehdi_Zare

Mehdi Zare

Managing Director

USA

 

Telefon  +1 240 200 5353
Fax  +1 240-630-4051

mehdi.zare@effective-world.com

 

effective world Inc., Rockville USA